Szkoła Językowa Białystok

Jesteśmy profesjonalnie działającą szkołą językową, w której możesz nauczyć się posługiwać językami obcymi. Prowadzimy zajęcia online, dlatego nauka u nas jest bezstresowa i odbywa się w bardzo sprzyjających warunkach.

Przez cały ten czas masz kontakt z doświadczonymi i wykwalifikowanymi lektorami oraz native speakerami. To od Ciebie zależy w dużej mierze to, w jakim kierunku potoczy się dalsza ścieżka nauki. Zawsze możesz skorzystać z trybu podstawowego lub rozszerzonego.

Dlaczego warto zdecydować się na uczęszczanie do szkoły językowej?

Nasza szkoła językowa jest w stanie dostosować się do Twoich oczekiwań. To bardzo ważne, ponieważ jesteśmy jak najbardziej elastyczni i nie boimy się żadnych wyzwań. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc i naprowadzić na właściwe tory nauczania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka języka angielskiego nie musi być łatwa, za to jest niezwykle przydatna. Może Ci się to przydać na co dzień, przed podjęciem wymarzonej pracy czy też przed zagranicznym wyjazdem zawodowym i rekreacyjną wycieczką.

Szkoła językowa to najlepsze miejsce do rozwijania swoich dotychczasowych umiejętności. Nie musisz się niczego obawiać. Masz przed sobą szereg różnych zajęć i ćwiczeń. Nauczamy online, dlatego to Ty wybierasz dla siebie dogodny termin na naukę. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, dlatego nie będzie problemów z przygotowaniem się do istotnych egzaminów. Efekty pojawiają się w piorunującym tempie, chociaż dużo będzie zależało od naszych uczniów. Jeśli odpowiednio zaangażujesz się w prowadzone przez nas zajęcia możesz mieć pewność, że wyciągniesz z nich dostatecznie dużo i przyda Ci się to w codziennym życiu.

Szkoła językowa, do której możesz się zapisać bez wychodzenia z domu lub biura oferuje szereg różnych udogodnień. Przede wszystkim pamiętaj o tym, że:

 • nauka może być realizowana w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu,
 • zajęcia odbywają się o elastycznych godzinach, nie ma problemu z ich rezerwacją,
 • masz regularny kontakt z językiem i stale podnosisz swoje kompetencje językowe,
 • w każdej chwili możesz wrócić pamięcią do zeszłych zajęć i zrealizowanych materiałów,
 • pozbywasz się stresu oraz bariery w mówieniu i pisaniu.

Jeśli mają Państwo przed sobą jakiś istotny wyjazd lub egzamin nie pozostaje Wam nic innego, jak zapisanie się do fachowo zorganizowanej szkoły językowej z solidnie wyszkoloną kadrą native speakerów i lektorów. Gwarantujemy dużą dawkę gramatyki i użytecznego słownictwa.

Kursy językowe – jakich języków uczymy w mieście Białystok?

W naszej szkole możesz zapisać się na kursy: języka angielskiego, języka francuskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, języka polskiego, języka rosyjskiego, języka ukraińskiego, języka włoskiego.

Co mówią nasi studenci, mieszkający w mieście Białystok?

Opinie

Nasi lektorzy w mieście – Białystok.

Lektorzy

Po godzinach:

Białystok – atrakcje

xyz

Białystok – zabytki

Budynki gotyckie:

 • piwnice pałacu Branickich w Białymstoku

Budynki renesansowe:

 • Stary kościół Farny – Rynek Kościuszki (1617–1626)

Budynki barokowe:

 • Zespół pałacowoparkowy Branickich, ul. Jana Kilińskiego 1 (XVIII w.)
 • Cerkiew św. Marii Magdaleny, ul. Konstantego Kalinowskiego (ufundowana w II poł. XVIII w. przez Jana Klemensa Branickiego jako kaplica katolicka, od 1864 r. prawosławna)
 • Ratusz, Rynek Kościuszki 10 (1745–1761)
 • Dawna austeria, ul. Henryka Sienkiewicza 4 (ob. Astoria, zbudowana po 1753)
 • Klasztor Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego, Rynek Kościuszki (1769)
 • Pałacyk gościnny Branickich, ul. Jana Kilińskiego 6 (poł. XVIII w.)
 • Plebania przy ul. Kościelnej (1760)
 • Dawny szpital, Rynek Kościuszki (II poł. XVIII w.)

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Białystok#Zabytki

kontakt
Co warto zobaczyć w Białymstoku?

We Białymstoku warto zobaczyć:

Ile mieszkańców ma Białystok?

Wrocław posiada obecnie 297 585 mieszkańców.