Angielski dla firm – kurs języka online

Angielski dla firm – kurs języka online

Get to know about MaxCoach

Learn about our Work Culture at MaxCoach

Spend some time to visit our website or head office and discover our current courses, enrollment procedure, and registration deadline. We're opening new classes every beginning of each month. 

stock-full-hd-10
about-us-01

how we work

Upgrade Your Skills Upgrade Your Life

Opening up more opportunities in front of you to get the ticket to more enjoyable door in life. Getting equipped with new skills for new sets of insights into your career. MaxCoach accompany learners in every stage of learning.

Wanna transform your life?

Język angielski dostosowany do biznesu

High level of efficiency and scientific teaching methods

I am free to learn at my own pace, follow my own schedule and choose the subject I want to learn from the syllabus. Great study portal for people like me.
testimonial-avata-02
Mina Hollace
/ Freelancer

Professional team of specialists and passionate mentors at reach

I need to get a certification for English proficiency and MaxCoach is my best choice. Their tutors are smart and professional when dealing with students.
testimonial-avata-04
Madley Pondor
/ IT Specialist

Highly recommend their courses and teaching system

I am happy with their arrangement of lessons and subjects. They reflect a scientific investigation into effective methods to adopt.
testimonial-avata-01
Luvic Dubble
/ Private Tutor

It's a choice of quality for people who need specialized study programs

I'm a very strict person so I require everything to be organized and neat. Then, I'll be able to make things right and shine. MaxCoach guys just got me.
testimonial-avata-03
Florence Themes
/ Multimedia Admin

Start today for getting Online Certification

You can be your own guiding star with our help!

The guys behind the curtains

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego dla firm?

General Director
CEO & Chief Manager
Course Researcher
Linguistic Mentor
Lifestyle Inspirer
Computer Engineer
Graphic Designer

Nauka angielskiego dla firm

Enter your email address to register to our newsletter subscription
delivered on a regular basis!

Angielski dla firm to dziś najlepszy sposób na podwyższenie kwalifikacji pracowników oraz poprawę standardu obsługi klienta. Przygotowując nasze kursy, rozpoczynamy od konsultacji potrzeb z firmą, w której mamy przeprowadzić szkolenie. Jest to bardzo ważne ze względu na konieczność wyboru specyfikacji oraz obrębu materiału, z którego członkowie zespołu mogą osiągnąć największe korzyści. Szklenia językowe dla firm Warszawa prowadzimy w profesjonalnej, ale przyjaznej atmosferze, która tworzy odpowiednie warunki każdemu z uczestników do szybkiej nauki i poprawy najważniejszego elementu wiedzy językowej – komunikacji.

Kursy angielskiego dla firm Warszawa

Kursy angielskiego dla firm potrzebne są wszystkim większym przedsiębiorstwom bez najmniejszych wyjątków. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że z racji swojej pozycji, Warszawa przyciąga licznych obcokrajowców. Zespoły w korporacjach tworzone są więc przez ludzi rożnej narodowości. W takiej sytuacji najszybszą drogą do osiągnięcia sprawnej komunikacji jest sprawne posługiwanie się językiem angielskim przez wszystkich pracowników. Wiemy, że poziom znajomości języka wśród pracowników jest często bardzo różny. Niektórzy mogą cieszyć się bardzo szerokim zakresem słów i rozumieniem, podczas gdy, niektórzy mają nieco większe problemy. Najwięcej trudności wszystkim sprawia jednak jedna konkretna umiejętność – sprawna komunikacja. Z tego powodu nasze szkolenia językowe dla firm skupiają się głównie na rozwoju tego aspektu.

Najwyższa jakość szkoleń

Kursy językowe dla firm Warszawa muszą łączyć w sobie zagadnienia ściśle związane z daną branżą (tzw. słownictwo specjalistyczne), jak również uczyć odpowiedniego zachowania w międzynarodowym środowisku biurowym. Podczas kursów uczestnicy zachęcani są do wzmożonej pracy poprzez stosowanie nowoczesnych technik nauki. Innowacyjne lekcje sprawiają, że każda z osób biorących udział w kursie dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej dorównać najlepszym członkom grupy i wynieść jak najwięcej informacji ze specjalistycznego kursu. Z racji tego, że przygotowywaniem kursów dla firm z różnych branż zajmujemy się od lata, możemy zagwarantować, że po odbyciu wszystkich zajęć, każdy z uczestników znacznie podwyższy swój poziom językowy oraz posiądzie praktyczną wiedzę, którą będzie mógł natychmiastowo zaaplikować w swojej pracy i środowisku biurowym.

Kursy językowe dla firm warszawa – dlaczego to takie ważne?

Ciężko znaleźć osobę, która nie zgodzi się z tym, że język angielski jest językiem globalnym. Niemal wszystkie międzynarodowe firmy operują właśnie w nim. Jest to swego rodzaju potwierdzenie wysokiego standardu oraz rangi firmy. Warszawa to miasto, w którym pracuje wielu obcokrajowców i ciężko wyobrazić sobie zespół specjalistów, w których nie znalazłaby się chociaż jedna osoba, dla której język polski nie będzie pierwszym. Kursy językowe dla firm pozwalają na stworzenie warunków sprzyjających dla wszystkich członków. Z własnego doświadczenia możemy Państwa zapewnić, że znacznie łatwiej i przy okazji lepiej zapewnić polskim pracownikom szkolenie, po którym ich poziom językowy będzie wystarczająco wysoki w anglojęzycznym środowisku, niż próbować doszkalać obcokrajowców do momentu aż ich poziom władania językiem polskim będzie na wysokim poziomie. Kursy angielskiego dla firm Warszawa to także możliwość przygotowania najbardziej utalentowanych pracowników do wykonywania pracy w języku angielskim. W dłuższej perspektywie to ogromna szansa dla firmy, która może w ten sposób rozwinąć obszar swojej działalności oraz znaleźć nowych, zagranicznych klientów.

Kurs angielskiego – korzyści dla firmy

Angielski w firmie Warszawa to codzienność. Jako język międzynarodowy jest on dzisiaj uczony na wszystkich poziomach nauki w szkole. Nie wszyscy pracownicy zdążyli jednak nabyć wystarczająco szeroką wiedzę, aby czuć się swobodnie w środowisku, gdzie obowiązującym językiem komunikacji jest angielski. Z podobnym problemem mogą zmagać się nieco starsi pracownicy, którzy w czasach swojej nauki nie mieli dostępu do darmowej nauki angielskiego w szkole. Jako pracodawcy, możecie Państwo odnieść znaczące korzyści z tytułu dobrej znajomości angielskiego przez pracowników. Przede wszystkim pomoże to w poprawie komunikacji wewnątrz zespołu oraz obsługi zagranicznych klientów. Firma, której pracownicy swobodnie posługują się językiem angielskim automatycznie staje się o wiele bardziej profesjonalna i sanowana w oczach zagranicznych klientów lub partnerów biznesowych. Inną dużą korzyścią jest ewentualność pracy nad większą liczbą międzynarodowych projektów. 

Szkolenia językowe dla firm Warszawa to najkrótsza droga do znacznej poprawy kwalifikacji pracowników oraz ich zaangażowania w pracę i rozwój firmy. Zatrudnieni, którzy z pomocą firmy nabędą nową, bardzo istotną umiejętność, będą następnie chcieli wykorzystać ja i poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Oznacza to, że kursy językowe dla firm Warszawa przynoszą obustronne korzyści.