Angielski dla seniorów – kurs języka online

Everything is MaxCoach

Angielski dla seniorów - kurs języka online

We love to inspire and guide you through any subject, develop new skills or upgrade your educational background.

0
Finished sessions
0 %
Satisfaction rate
0 +
enrollment forms
0
online Instructors

Everything MaxCoach

Nowoczesne metody nauki dla osób starszych

Nadzwyczajne treści dla seniorów

Jesteśmy stworzeni tak, aby odpowiadać potrzebom starzejącej się populacji, która chce pozostać aktywna i zaangażowana. Przekonasz się, że nasze lekcje są dostosowane do Twoich potrzeb i obejmują takie rzeczy, jak opieka zdrowotna, emerytura, hobby, jedzenie i picie, zakupy online i wiele innych.

Ucz się przez działanie

Każda lekcja zawiera interaktywne ćwiczenia, które pozwalają ćwiczyć nowe umiejętności w środowisku wolnym od ryzyka. Możesz także dodać własne doświadczenie, aby stworzyć prawdziwie spersonalizowane doświadczenie edukacyjne.

Najlepsi korepetytorzy w okolicy

Współpracujemy z wiodącymi ekspertami w branży, którzy opracowali program nauczania z ponad 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu. I zawsze dodajemy więcej lekcji, aby rozszerzyć naszą bibliotekę, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci treści!

Dlaczego seniorzy *Wybierają* Nas?

testimonial-avata-02
Mogę się uczyć we własnym tempie i podążać za własnym harmonogramem. Świetny portal do nauki jezyka dla seniorów.
Mina Hollace
/ Freelancer
testimonial-avata-04
MaxCoach is my best choice. Their tutors are smart and professional when dealing with students.
Madley Pondor
/ IT Specialist
testimonial-avata-01
I am happy with their arrangement of lessons and subjects. They reflect a scientific investigation.
Luvic Dubble
/ Private Tutor
testimonial-avata-03
I'm a very strict person so I require everything to be organized and neat. MaxCoach guys just got me.
Florence Themes
/ Multimedia Admin

Maximize your potentials

Jakie są zalety kursów dla seniorów ?

Start today for getting Online Certification

You can be your own guiding star with our help!

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna i przydaje się nie tylko na wakacjach poza granicami Polski. Młodsza część społeczeństwa zwykle nie ma problemów z odnalezieniem specjalistycznych kursów i zajęć, dzięki którym mogą oni doskonalić swoje umiejętności językowe. Niestety niezwykle duża grupa społeczna jaką są seniorzy zazwyczaj nie ma żadnego doświadczenia z nauką angielskiego i często niechętnie się jej podejmuje. Dlaczego kursy angielskiego dla seniorów online to doskonałe rozwiązanie i jakie są zalety takiego sposoby nauki?

Dlaczego seniorzy powinni uczyć się angielskiego?

Zmieniający się świat wymaga coraz więcej od ludzi w każdym wieku. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nierealne i niemożliwe, dzisiaj często staje się codziennością. Wszechobecna nowoczesna technologia pozwala niezwykle ułatwiać załatwianie spraw w urzędach, czy właśnie realizowanie pasji lub podejmowanie nauki. Język angielski jest niezwykle popularny i towarzyszy ludziom, nie tylko w anglojęzycznych krajach. Seniorzy to grupa społeczna, dla której anglojęzyczne wyrażenia i zwroty wydają się czarną magią, jednak nie ma żadnych przeciwskazań, dla których mieliby oni nie podejmować prób nauki, a wręcz przeciwnie takie zajęcia mają wiele zalet.

  • Seniorzy posługujący się językiem obcym świetnie radzą sobie podczas podróży. Wielu ludzi w podeszłym wieku wykorzystuje czas, jakim jest emerytura na to, aby korzystać z życia i podróżować po świecie. Dzięki nauce języka angielskiego będą oni mogli wybierać się na kolejne egzotyczne wakacje bez obaw i stresu o to, że nie poradzą sobie chociażby w restauracji, czy na lotnisku.
  • Nauka pomaga zdrowiu. Dzięki nauce nowych słówek seniorzy mogą doskonale trenować swoją pamięć i cieszyć się życiem, jak za dawnych lat. To doskonały sposób na to, aby mózg wciąż się rozwijał i pracował, zapewniając długie życie.
  • To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Wolne popołudnia czy weekendy to idealny moment na to, aby nie tylko zapewnić sobie rozrywkę, ale także spędzić miło i pożytecznie czas robiąc coś dla siebie.
  • Ucząc się angielskiego można dotrzymywać kroku młodszym. Babcie i dziadkowie, którzy posługują się językiem angielskim mogą być wsparcie i towarzyszem dla wnuków i dzieci, które również mówią po angielsku. Wspólna nauka czy zabawa lub podróże mogą niezwykle zbliżać do siebie pokolenia. 

Czy nauka angielskiego online jest dobrym rozwiązaniem dla seniorów?

Dojrzali ludzie często mają opory przed tym, aby korzystać z nowoczesnych technologii, jakim są laptopy czy telefony. Taki kurs online jest jednak doskonałym rozwiązaniem, gdyż pozwala każdemu uczestnikowi zaangażować się w zajęcia bez konieczności wychodzenia z domu. Uczyć się można leżąc na łóżku lub gotując obiad, to zapewnia komfort i często sprawia, że ludzie znacznie chętniej i odważniej posługują się językiem obcym. Seniorzy, którzy decydują się brać udział w takich zajęciach mają także doskonałą okazję, aby przekonać się do korzystania z internetu oraz nauczyć się obsługi komputera, a to niezwykle przydatne umiejętności. Rozwijanie się i zgłębianie wiedzy zapewnia także każdemu człowiekowi poczucie spełnienia, a to pozytywnie wpływa na samopoczucie i wprawia w dobry nastrój. 

Kto prowadzi zajęcia online dla seniorów?

Zajęcia języka angielskiego dostosowane do grupy odbiorców, jaką są seniorzy prowadzą specjalnie wykwalifikowani lektorzy, a także native speakerzy, czyli osoby, dla których język angielski jest naturalnym językiem, w którym na co dzień mówią. Dzięki temu uczestnicy kursu mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach, a forma zajęć będzie dopasowana do ich potrzeb. Praca z native speakerami to także doskonała okazja, aby szybko nabyć językowe umiejętności i przekonać się, że aby mówić po angielsku wystarczy się odważyć.

Kto powinien zdecydować się na zajęcia języka angielskiego dla seniorów online?

Takie zajęcia będą idealnym pomysłem dla wszystkich seniorów, wciąż młodych duchem. Świetnie odnajdą się na nich osoby starsze, które lubią wyzwania i nie boją się ich. To doskonały sposób na to, aby być kompanem do rozmów i wycieczek dla wnuków, czy zaimponować im podczas pomagania w lekcjach. Dzięki umiejętności posługiwania się językiem angielskim seniorzy mogą także nawiązywać nowe znajomości i zwiedzać świat, co często jest jedną z ich ulubionych rozrywek. Zajęcia online to doskonały sposób na to, aby pogodzić naukę z nieco gorszą kondycją fizyczną i zapewnić sobie rozrywkę oraz edukację bez wychodzenia z domu. To także świetne rozwiązanie w czasach, kiedy wychodzenie z domu może być niewskazane lub wręcz zabronione.

Warto pamiętać o tym, że na naukę nigdy nie jest za późno, a język angielski jest w pewien sposób synonimem nowoczesności. Kursy językowe tworzone są nie tylko dla dzieci czy młodzieży, ale także dla dojrzałych ludzi. Program nauczania jest dopasowany do możliwości uczestników i zapewnia im odpowiedni poziom nauki. Po skończonym kursie każdy senior może znacznie odważniej zwiedzać i poznawać nowe miejsca, a także zrobić coś niezwykle dobrego dla swojego zdrowia i samopoczucia.