Korepetycje Angielski Warszawa

Korepetycje Angielski Warszawa

Świadczymy wysokiej klasy usługi z zakresu korepetycji z języka angielskiego. Nauczanie odbywa się poprzez Internet, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nieco zapracowanych i zabieganych osób. Korepetycje z angielskiego są dedykowane osobom, które chcą poznać język angielski i porozumiewać się nim w stopniu komunikatywnym (zarówno w mowie, jak i piśmie). Z naszych usług mogą skorzystać osoby młode, jak i te doświadczone. Posiadamy w swoich szeregach wyspecjalizowanych lektorów i native speakerów. 

Łatwe przyswajanie wiedzy i profesjonalne przygotowanie do istotnych egzaminów

Korepetycje z angielskiego pomogą w profesjonalnym przygotowaniu do istotnych egzaminów. Mogą mieć Państwo pewność, że nie będzie żadnych problemów z przygotowaniem do egzaminów dojrzałości, sprawdzianów, testów czy też rozmaitych kartkówek. Wiedza jest przyswajana w bardzo prosty sposób. Poziom korepetycji jest dopasowywany indywidualnie. Czuwają nad tym prawdziwi fachowcy, którym można zaufać. To szansa na:

 • zrozumienie wszelkich problemów gramatycznych,
 • poprawienie dotychczasowych ocen,
 • przygotowanie się do zagranicznego wyjazdu,
 • utrwalenie i lepsze zrozumienie materiału szkolnego lub uczelnianego.

Korepetycje z angielskiego przydadzą się w każdym wieku, ponieważ nigdy nie jest za późno, aby podszkolić swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym. Nie należy tego lekceważyć, gdyż język angielski jest obecnie najbardziej uniwersalnym językiem i przydaje się na każdym wyjeździe oraz w życiu codziennym.

Dopasowywanie metod nauczania do indywidualnych potrzeb klienta

Zapisując się na korepetycje mogą mieć Państwo pewność, że metody nauczania są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Nauka w wersji online jest niezwykle komfortowa, ponieważ nie traci się czasu na dojazdy i nie ma trudności z utrzymaniem odpowiedniej atmosfery oraz poziomu nauczania. Lektorzy i native speakerzy dbają o to, aby korepetycje podążały właściwym torem i nie trwały długimi tygodniami. Wiele zależy od zamierzonego celu. Nieco więcej godzin będą potrzebować te osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim lub chcą go opanować od A do Z (np. przed podjęciem zagranicznej pracy).

Bez problemów podniosą Państwo swoje kompetencje językowe, co przyda się m.in. w trakcie poszukiwania prestiżowej pracy (np. w korporacji). Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym jest obecnie bardzo pożądane. Pracodawcy zwracają na to sporą uwagę.

Przełamywanie własnych barier i stały rozwój językowych zdolności

Nie da się ukryć, że korepetycje z angielskiego niosą za sobą wiele różnych korzyści. To jeden z najlepszych sposobów na przełamywanie własnych barier i nabranie pewności siebie. To również gwarancja stałego rozwoju językowych zdolności. Jeśli będzie na tym Państwu zależało nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na korepetycje z angielskiego. Internetowe zajęcia cechują się dużą elastycznością, a więc nie będzie żadnych problemów z dopasowaniem odpowiedniego terminu. Lektorzy są wyrozumiali i biorą pod uwagę oczekiwania oraz potrzeby klientów.

Program nauczania jest dostosowywany do wieku szkolącej się osoby. Zawsze można zdecydować się na poziom podstawowy lub rozszerzony. Nie pozostaje nic innego, jak dobrze się nad tym zastanowić i skorzystać z najlepszej propozycji. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą osobą znajdującą się w potrzebie i chcącą rozwijać swoje językowe kompetencje. Gwarantujemy wysoką skuteczność nauczania i pełne zadowolenie.

Praktyka stawiana ponad teorię i swobodne warunki do nauki

Naszym priorytetem jest to, aby nauczyć Państwa języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Z tego też względu praktykę stawiamy nad teorią. Doskonale wiemy, że nic tak nie rozwija, jak starannie dobrane ćwiczenia oraz zadania. Nie trzeba się tego obawiać, ponieważ dzięki zajęciom online mają Państwo swobodne warunki do nauki. Korepetycje z angielskiego w wersji onlinesą polecane wszystkim tym osobom, które:

 • chcą zachować płynność nauki,
 • chcą, aby lektor lub native speaker poświęcił im sto procent uwagi,
 • nie są w stanie samodzielnie rozwijać swoich kompetencji językowych,
 • chcą się uczyć w komfortowym i znanym sobie otoczeniu.

Warto już teraz zapisać się na profesjonalne korepetycje z języka angielskiego i zadbać o rozwój dotychczasowych umiejętności. Samodzielna nauka może zakończyć się fiaskiem, dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie takich obowiązków prawdziwym fachowcom z wieloletnim doświadczeniem. 

Angielski Warszawa – indywidualnie

Języki stale ewoluują, dlatego trudno wyobrazić sobie naukę na przestarzałych, sztucznych, a przy okazji również nudnych broszurach. Chcemy zmierzyć Cię z żywą angielszczyzną, a żeby to zrobić, przygotowaliśmy interesujące, angażujące i aktualne materiały – zarówno teksty, jak i materiały dźwiękowe przygotowujemy tak, by dotyczyły ciekawych spraw i odpowiadały Twoim pasjom. W ten sposób nie tylko zwiększamy komfort nauki, ale także sprawiamy, że niestraszny Ci będzie small-talk z anglojęzycznym rozmówcą! Niemiecki poeta, Johann Wolfgang von Goethe, napisał, że jeśli chcesz zrozumieć poetę, musisz odwiedzić jego ojczyznę. Brak nam śmiałości, by polemizować z wybitnym artystą, zachęcamy zresztą do poznania krajów anglosaskich, jeśli jednak coś stoi Ci w tej chwili na przeszkodzie i w najbliższym czasie nie planujesz podróży, możesz być spokojny – zadbamy, byś poznał nie tylko słownictwo i gramatykę, ale również kulturę Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii oraz innych państw, których mieszkańcy mówią po angielsku. 

Korepetycje z angielskiego Warszawa

Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy na angielszczyźnie zjedli zęby. Niektórzy z nich to native speakerzy z uroczym akcentem, inni – wykwalifikowani angliści, którzy kiedyś byli na Twoim miejscu. Dbamy o to, by pracować z ludźmi, którzy kochają to, co robią i znają się na swojej dziedzinie jak nikt inny. Jeśli kiedykolwiek Twoje językowe nadzieje legły w gruzach przez brak zapału ze strony nauczyciela, możesz być pewien, że z naszymi ludźmi to się nie powtórzy! 

Ale przecież wszyscy już mówią po angielsku… – dlaczego warto zapisać się na nasz kurs? 

Według badań Głównego Urzędu Statystycznego tylko trzydzieści procent Polaków zna angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Jeśli nie należysz do tej grupy, nigdy nie jest za późno, by to zmienić! Nawet jeśli już kiedyś uczyłeś się tego języka, warto podnieść kwalifikacje, korzystając z kursów tematycznych: angielski w biznesie, technologii czy turystyce pozwoli Ci zostać specjalistą we własnej branży. A może interesuje Cię publikacja tekstów naukowych w tym języku? Pamiętaj, że nasi lektorzy z chęcią odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zgadzamy się także, że warto znać również mniej popularne języki – te z całą pewnością wyróżnią Cię na rynku pracy, pozwolą czytać w oryginale mniej znaną literaturę, a obcowanie z nimi będzie ciekawym doświadczeniem. Jednak na naukę chińskiego albo islandzkiego zawsze będzie czas. Doskonale mówić po angielsku powinieneś tu i teraz! Przyda Ci się nie tylko w pracy, ale także w wielu innych sytuacjach życiowych. 

Dla kogo przeznaczone są korepetycje z języka angielskiego online?

 • dla dzieci
 • dla młodzieży
 • dla maturzystów
 • dla początkujących
 • dla zaawansowanych
 • dla wyjeżdzających za granicę
 • dla pracowników

Poziomy nauczania:

 • Studia
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Szkoła średnia ( liceum technikum )
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła podstawowa
 • Przygotowanie do TOEFL, IELTS
 • Poziom A1-A2 (Beginner)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced)

Szkoła językowa Warszawa