Angielski dla dzieci – kurs języka online

Angielski dla dzieci – kurs języka online

0
Finished Sessions
0 +
Enrollment Forms
0
Online Instructors
0 %
Satisfaction Rate

I love their flexibility. Even when my request is too complicated to handle. they could still suggest something useful for me.

Flora Paddington

/ Freelance Coordinator

"Best out of the best in the online coaching field ..."

4.9/5.0

4.9/5
by 700+ Students for 3200+ Sales

Excellent guiding instructions. They are all great mentors at life & career

Fannie Moreno

/ Developer

Together expand and grow

Students Enjoy Our Companionship in Teaching.

As learners, people can enjoy great companionship from MaxCoach mentors and educators. We can help you develop and grow at your best.

Zapisz się na Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby zarejestrować się do subskrypcji naszego newslettera!

Dlaczego warto zdecydować się na dziecięcy kurs angielskiego online?

Angielski dla dzieci online za darmo to szereg rozmaitych korzyści. Mogą mieć Państwo pewność, że dzieci nauczą się różnych zwrotów, poznają słownictwo, czasy czy też gramatykę. Zajęcia są dopasowywane do wieku dziecka oraz poziomu ich umiejętności. Czuwają nad tym wyszkoleni specjaliści. Język angielski dla dzieci online gwarantuje:

  • bardzo szybkie postępy,
  • przystosowanie dziecka do przyszłych zajęć z języka angielskiego (np. w szkole dwujęzycznej),
  • możliwość skorzystania ze spersonalizowanej nauki,
  • współpracę z najlepszymi lektorami i native speakerami.

Kurs angielskiego dla dzieci online to stała motywacja do działania oraz podnoszenia poziomu swoich umiejętności. Warto zapisać do nas dzieci w każdym wieku, tak aby wesprzeć je w nauce języka obcego. Z pewnością przyda im się to w dorosłym życiu. 

Z jakich elementów składa się nauka języka angielskiego dla dzieci?

Kluczową informacją dla zainteresowanych rodziców jest to, że kurs angielskiego dla dzieci online składa się z wielu różnych elementów. Wystarczy wyróżnić gry do nauki angielskiego dla dzieci online za darmo. Oczywiście każda gra różni się od siebie poziomem trudności, więc lektorzy i native speakerzy zadbają o to, aby dzieci specjalizowały się jedynie w starannie dobranych do ich wieku grach.

To dobra zabawa nie tylko dla dzieci, ale też dla samych rodziców. Naukę angielskiego można “pielęgnować” w warunkach domowych, tak aby charakteryzowała się najwyższą skutecznością. Jak widać język angielski dla dzieci online nie musi być nudny. Nasza firma działa kreatywnie i troszczy się o każde zapisane na kurs dziecko. Nikt nie zostaje pozostawiony w potrzebie, a na każdym etapie nauki oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie techniczne. Nie ma problemów z tym, aby się z nami skontaktować i skorzystać z naszych porad.

Nauka angielskiego dla dzieci online to również różnego rodzaju piosenki oraz bajki. W ten sposób najmłodsi mogą poczuć się jak w domu i zadbać o swoje samopoczucie. Nic dziwnego, że dzieci tak chętnie uczestniczą w naszych zajęciach, skoro ich poziom znajduje się na bardzo wysokim poziomie, a kursy cechują się rodzinną i przyjazną atmosferą. 

Dostęp do ciekawych zadań i atrakcyjnych dodatków

Ćwiczenia z angielskiego dla dzieci w wielu sytuacjach przypominają formę zabawy. Mają rozwijać, ale też cieszyć i bawić. Atrakcyjnym dodatkiem są bajki po angielsku dla dzieci oraz piosenki po angielsku dla dzieci. Najmłodsi poznają nowe piosenki i bohaterów kreskówek, a dodatkowo poznają nowe słowa i wyrażenia.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zadania z angielskiego dla dzieci. Mogą to być m.in. różnego rodzaju karty pracy, gry, interaktywne quizy czy też zabawy w słówka i zwroty. Zadania są realizowane na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym zależnie od tego, jakimi umiejętnościami wyróżnia się dane dziecko i na co zdecyduje się rodzic. Angielski dla dzieci online to szansa na poznanie kolorów, ale też nazw owoców i warzyw oraz codziennych przedmiotów. Nauka angielskiego dla dzieci jest realizowana na wielu płaszczyznach, m.in. poprzez poznawanie nazw miast, części ciała, dyscyplin sportowych czy też zwierząt.

Alternatywa dla spędzania czasu przed telefonem lub telewizorem

Niektóre dzieci spędzają bardzo dużo czasu przed telefonem lub telewizorem. To dość niepokojące, ponieważ dzieci są przez to podatne na różne niekorzystne bodźce i nie skupiają swojej uwagi na istotnych kwestiach. Angielski dla maluchów jest doskonałą alternatywą, z której nie warto rezygnować. Nauka języka obcego od najmłodszych lat niesie za sobą ogrom pozytywów. Dzieci uczą się samodyscypliny, są odważne i pewne siebie oraz dobrze przygotowane do zagranicznych wyjazdów. Nie mają też żadnych problemów z wykonywaniem różnych zadań, np. w szkole. 

Angielski dla najmłodszych w wersji online zaciekawi rodziców jedynaków, ale też przedstawicieli rodzin wielodzietnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapisać swoją pociechę na taki kurs i regularnie sprawdzać postępy w nauce. Angielski dla dzieci online za darmo to kurs realizowany w sposób elastyczny i niezwykle komfortowy. Jak widać zajęcia odbywają się poprzez sieć internetową, a więc rodzice z dziećmi nie muszą opuszczać miejsca swojego zamieszkania i tracić czasu na dojazdy. Sporym zainteresowaniem cieszy się angielski dla dzieci na YouTube. To popularny serwis, który obecnie zna prawie każde dziecko. Nie warto zwlekać ani chwili i już teraz zapisać młodą istotę na darmowe zajęcia online z języka angielskiego. 

Nauka angielskiego u dzieci
Nauka angielskiego u dzieci

Kiedy najlepiej zapisać dziecko na kurs angielskiego?

Niektórzy uważają, że dzieci nie muszą uczyć się angielskiego, dopóki nie będą nastolatkami. Wierzą, że dzieci w naturalny sposób przyswoją sobie język, słuchając i spotykając się z native speakerami. Ale badania mówią nam inaczej. Dzieci, które wcześnie rozpoczynają naukę języka angielskiego, mają większe szanse na sukces w szkole i społeczeństwie niż te, które zaczynają naukę później.

Celem tego kursu jest poprawa pewności siebie uczniów, wymowy, gramatyki, słownictwa, ortografii i umiejętności pisania. Ponadto uczniowie poznają kulturę swojego nowego języka poprzez piosenki, opowiadania i gry.

Kurs angielskiego dla dzieci – bardziej nauka czy zabawa?

Kursy języka angielskiego dla dzieci to świetny sposób na naukę języka angielskiego. Wiele osób rzuca się na pomysł nauczania dziecka drugiego języka, gdy nie jest jeszcze wystarczająco dorosły, by go zrozumieć. Ale nie rozumieją, że uczenie dziecka języków nowożytnych w jego wieku może w rzeczywistości pomóc mu w jego ogólnych umiejętnościach czytania i pisania oraz zdolności umysłowych.

Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie i konieczne jest, aby dzieci uczyły się tego języka. Większość ludzi twierdzi, że nauka innego języka w młodym wieku może być dla dziecka zbyt trudna, ale to nieprawda. Dzieci są w stanie uczyć się nowych języków znacznie łatwiej niż dorośli, ponieważ są bardziej otwarci na nowe informacje i mają mniej wyrobione z góry wyobrażenia o tym, jak rzeczy powinny

Dlaczego język angielski to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

Angielski stał się językiem międzynarodowym. To język biznesu, nauki i technologii. W rezultacie wzrosło zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego. Zapotrzebowanie to obejmuje zarówno rodzimych, jak i obcokrajowców, którzy chcą nauczyć się angielskiego, aby móc komunikować się z ludźmi z innych kultur.

Nowy kurs będzie miał dwa wymiary:

1) Pierwszy wymiar to kurs multimedialny, który zawiera filmy, zdjęcia i piosenki. 2) Drugi wymiar to użycie różnych języków, dla których istnieją interaktywne teksty, które pomagają uczniom uczyć się podstawowych struktur gramatycznych wielu języków.

Dzieci mogą poznać inne kultury z całego świata, ucząc się angielskiego, a także poznając te kultury z podręczników dostępnych w wielu różnych językach

Kiedy dziecko zacznie płynnie mówić w języku angielskim?

 

Rozwój słownictwa dziecka jest ściśle powiązany z jego umiejętnościami czytania. Im więcej dziecko czyta, tym ostrzejsze staje się jego słownictwo. Prowadzi to do lepszego zrozumienia słów i sposobu ich użycia w zdaniach, co prowadzi do lepszych umiejętności pisania.

W tej części omówiono znaczenie nauczania dzieci języka angielskiego od najmłodszych lat, aby mogły one nabrać lepszych umiejętności pisania w późniejszym życiu.